top of page

Programlarımız

Mutlu Çocuklar Bilim Parkı'nda MasterKids tarafından sunulan programlara katılabilirsiniz.

IMG_6404 2.jpg

nedir?

MasterKids, çocukların gelişimlerini destekleyen, merak ettikleri ve sevdikleri konularda güncel aktiviteler sunan dinamik bir öğrenme programıdır.

STEAM konularında 2003 yılından günümüze içerik ve program üretmektedir. Kendine özgü içeriğiyle, 3-14 yaş arası çocuklar için farklı bir öğrenim tecrübesi yaratmayı amaçlamaktadır.
 

MasterKids’in yıllar içerisinde geliştirdiği içerikleri, küçük gruplar halindeki çocuklara tabletler, deney malzemeleri ve özel geliştirilmiş setlerle birlikte sunulur.

Konusunda uzmanlanmış kişilerin gözetiminde ve eşliğinde aktiviteler yapılır.

MasterKids
Yaratıcı Kaşifler Programı

Yaratıcı kaşifler, 3-5 yaş arası çocuklar için tasarlanmış bir programdır. Çocukların merak ettiği ve ilgi duyduğu, hayvanlar, meslekler, sporlar, ülkeler ve kültürleri, deneyler gibi konu başlıklarından oluşur.

 

Çocukların hayal gücü ve yaratıcılıklarını harekete geçiren bir programdır. Programlarımızda LEGO Education ürünleri kullanılmaktadır.

ce_photo1.png
Building Robot
Kids robot

MasterKids
Robotik ve Kodlama Programı

MasterKids robotik ve kodlama programlarında, çocuklar motorlu sistemler, dişliler, kaldıraçlar, makara sistemleri, enerji, güçlü yapılar, sürtünme kuvveti gibi temel ve bir o kadar da eğlenceli projelerde yer alıyorlar.

 

Hazırladıkları robotları ve tasarımları iPadler yardımıyla programlayıp, hareket ettiriyor ve birçok ülkede müfredat programına giren KODLAMA (CODING) ile tanışmış oluyorlar. 

MasterKids
Ebeveyn & Çocuk Programı

Bizce "kaliteli zaman" geçirmenin en güzel yöntemlerinden biri birlikte üretebilmektir. Buradan yola çıkarak sizler için ebeveyn & çocuk programları hazırladık. Her hafta farklı bir konuda çocuğunuz ile bazen bir deney yapabilir, bazen taşıt tasarlayabilir, bazen teraryum yapıp evinize götürebilirsiniz.

couple-making-a-terrarium-with-miniature-plants-2022-02-02-05-06-02-utc.jpg

Programlara ön kayıt yaptırmak için bizleri arayabilir veya aşağıdaki linkte bulunan formu doldurabilirsiniz.

https://forms.gle/SKpuUqbJsCYbbu487

bottom of page